Gratulacje dla stypendystów
07.03.2019
Gratulacje dla stypendystów
W dniu 7 marca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski Burmistrz Miasta Wojciech Żukowski, w obecności Przewodniczącego Rady Miasta Mirosława Fusa, Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Moniki Pikuła, Przewodniczącego Komisji Samorządu, Porządku Publicznego, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Ryszard Szczepaniuk oraz Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Henryka Nowosada wręczyli uczniom szkół podstawowych listy gratulacyjne. Okazją do uhonorowania uczniów było przyznanie im stypendiów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce oraz wysokich osiągnięć we współzawodnictwie sportowym w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Burmistrz Miasta gratulując uczniom dotychczasowych dokonań, życzył, aby stypendium było motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim bodźcem do dalszej pracy, do realizacji własnych aspiracji, kolejnych pomyślnych startów i wspaniałych wyników sportowych oraz osiągnięć edukacyjnych. Wyraził nadzieję, że dotychczasowe sukcesy są zapowiedzią dalszego rozwoju i w przyszłości zaowocują jeszcze lepszymi wynikami.
Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali:
Szkoła Podstawowa Nr 1 - klasy szkoły podstawowej
- Igor Mróz
- Hanna Mokrzyńska
- Jakub Krawczyk
- Ewelina Kaznowska
- Amelia Rechul
- Amelia Kochan
- Michał Suski
- Aleksandra Gaca
- Maja Dąbrowska
- Julia Sagan
Szkoła Podstawowa Nr 1 - klasy gimnazjalne
- Patrycja Palak
- Sandra Świderek
Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy szkoły podstawowej
- Michał Kurzępa
- Martyna Neć
- Rozalia Wojtowicz
- Julia Kornelia Stępień
- Anna Buczkowska
- Weronika Julia Maciesza
- Jakub Wiktor Dworniczuk
- Laura Goch
- Zuzanna Gabriela Jakubus
- Oliwia Malec
- Jakub Pilchoń
- Anna Krzaczkowska
- Adrian Michalski
Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy gimnazjalne
- Martyna Miller
- Emilia Szokalewicz
- Magdalena Słoboda
- Grzegorz Dolanowski
- Wiktoria Legieżyńska
- Natalia Pitura
- Bartłomiej Szponar
- Martyna Nizio
- Kinga Kapuśniak
- Kamil Cisek
Szkoła Podstawowa Nr 3
- Piotr Leńczu
- Zofia Łapczyńska
- Magdalena Mijał
- Aleksandra Bartecka
- Maksymilian Joniec
- Emanuela Stępora
- Agnieszka Świderek
- Tomasz Bondyra
- Lena Kulczyńska
- Jakub Dolanowski
- Martyna Mroczkowska
- Aleksandra Pawelec
- Aleksy Grabek
- Martyna Neć
Stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymali:
Szkoła Podstawowa Nr 1
- Michał Wojtowicz
- Daniel Lomber
- Maciej Orzechowski
- Maciej Dubas
- Emil Koper
- Wojciech Nieścior
- Jakub Góra
- Kacper Kostrubiec
Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy szkoły podstawowej
- Paweł Gromek
- Jan Krupa
- Karolina Niedorys
- Kamil Koperwas
- Szymon Łasocha
- Dawid Cielniak
- Magdalena Kata
- Ewa Jarczak
- Magdalena Puźniak
- Nikola Kiszczak
- Paula Witkowska
- Konstancja Karwan
Szkoła Podstawowa Nr 2 - klasy gimnazjalne
- Bartłomiej Pleskacz,
- Oskar Kapturkiewicz
- Dawid Ciołko
- Patryk Kraszewski
Szkoła Podstawowa Nr 3
- Szymon Bełz
- Bartosz Kita
- Weronika Juzeluk
- Martyna Więcławek
- Mikołaj Prokopiszyn
- Joanna Fus
- Karolina Ujma
- Martyna Ujma
- Damian Muca
- Szymon Niewczas
- Antoni Żółkiewski