Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
 
Niedziela, 25 lutego 2024 r.
Imieniny obchodzą: Cezary, Donat, Wiktor, Alma, Jarosław

Przekaż 1 procent podatku

Wersja do druku Generuj PDF

Diana Komadowska

PRZEKAŻ 1% PODATKU DOCHODOWEGO ZA 2013 ROK NA

KRS 2012 68

z dopiskiem „DIANA"
(ZAZNACZ ZGODĘ W RUBRYCE) NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH)

      W dniu 17.02.2011 roku 15-1etnia Diana Komadowska uczennica II klasy Gimnazjum w Bełżcu, w czasie powrotu ze szkoły została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy, w wyniku czego doznała bardzo rozległych obrażeń głowy, co skutkuje niedowładem cztero-kończynowym i innymi zaburzeniami w funkcjonowaniu organizmu.

      Wymaga ona całodobowej opieki ze strony obydwojga rodziców, którzy zmuszeni zostali do zaprzestania pracy zawodowej.

      Zebrane środki będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację Diany a w szczególności:

  • zakupy niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego,
  • zapewnienie opieki dziecku w trakcie pobytu w szpitalu,
  • opłacenie kosztów zakupu leków,
  • dojazdy na kontrole,
  • wizyty lekarskie, rehabilitację.


Malicki Karol

PRZEKAZANIE 1% NIC NIE KOSZTUJE!

Mam ma imię Karol i mam 30 lat. Jestem osobą, która bardzo pragnie spełniać swoje marzenia, cieszyć się zdrowiem i życiem. Od 2,5 roku choruję na chłoniaka Hoghkina - nowotwór złośliwy układu chłonnego. Przeszedłem szereg chemioterapii, autoprzeszczep, a także alloprzeszczep oraz ponownie chemioterapię. Pomimo intensywnego leczenia choroba jest oporna i nie daje za wygraną. Ogromną dla mnie szansą jest zastosowanie terapii lekiem, który nie jest niestety refundowany w Polsce przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Muszę otrzymać co najmniej osiem dawek leku w odstępach trzech tygodni, aby skutecznie zwalczyć „chłoniaka". Koszt jednej dawki to ponad 50 tys. zł., natomiast całego leczenia - 450 tys. zł. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu środków na zakup tego drogocennego leku. Pomóżcie mi w walce z tą okropną chorobą, żeby mógł cieszyć się życiem i spełniać swoje marzenia.

POMÓŻCIE MI - LICZĘ NA WAS!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Malicki, 3146 pomagacie mi w moich codziennych zmaganiach z chorobą oraz umożliwicie zakup leku.

Każda wpłata zwiększa moją szansę na pokonanie choroby, na lepsze jutro.

 


JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ NA MOJĄ RZECZ

Darowiznę może wpłacić każda osoba, w dowolnym momencie, także z zagranicy. Przekazaną Fundacji darowiznę można odliczyć od podatku. Należy po prostu dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:

  • nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Kajki 80/82/1,04-620 Warszawa
  • nr konta: 6216001286 0003 0031 8642 6001
  • nr konta: 8616001286 0003 0031 8642 6151 - darowizny w ramach zbiórki publicznej
  • tytuł wpłaty: proszę wpisać moje nazwisko i numer subkonta.

TKS Tomasovia

Apel Klubu TKS Tomasovia

 

      Zarząd Klubu TKS Tomasovia zwraca się z apelem do wszystkich członków klubu, kibiców sympatyków Klubu, ich rodzin i znajomych i wszystkich, dla których dobro tomaszowskiego klubu jest istotną sprawą o wsparcie akcji odpisu 1% z podatku z przeznaczeniem na statutowe cele Klubu a w szczególności na rozwój sportu masowego dzieci i młodzieży.

      Statutowym Naszym obowiązkiem jest promowanie akcji w środowisku tomaszowskim oraz poza nim w pozyskiwaniu środków dla Klubu. Każdy członek Klubu informując, przekazując prośbę o 1 % odpisu z podatku dochodowego w swoim najbliższym otoczeniu przyczynia się bezpośrednio do sponsorowania Klubu oraz zmniejszenia jego zadłużenia.

      Aby zgromadzone środki mogły być wykorzystane przez Klub rozliczający się z Urzędem Skarbowym wypełniający   PIT-36 deklarują 1% odpis - wpisując:

KRS-201268 Cel szczególny 1% - Tomasovia

      Dopisek Tomasovia gwarantuje, że środki zgromadzone na koncie będą mogły być wykorzystane przez Zarząd Klubu na statutowe cele.

Z koleżeńskim pozdrowieniem
Zarząd Klubu


---