Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
 
Czwartek, 30 maja 2024 r.
Imieniny obchodzą: Ferdynand, Karol, Feliks, Jan, Gryzelda

Warsztaty

20.06.2016

Warsztaty

      Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tomaszowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach poświęconych sztukom malarskim

      Warsztaty poprowadziła pani Marzena Mazurek-Jędrak – Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS, specjalizacja – malarstwo. Na swoim koncie ma liczne wernisaże m.in. wernisaż wystawy malarstwa w Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga w Kielcach, czy wystawa malarstwa w galerii Corelli we Lwowie, udział w spotkaniach takich jak: przegląd Sztuki ALTERNATWY w Galerii 33 w Ostrowie Wielkopolskim 2014, czy Międzynarodowym Plenerze Mal. W Lebus w Niemczech; a także organizację wystawy plenerowej w Narodowej Galerii Sztuki we Lwowie oraz VIII Międzynarodowego Pleneru Malarstwa Barwy Roztocza. Na co dzień zajmuje się pracą dydaktyczną z zakresu sztuk plastycznych, prowadząc zajęcia dla dzieci i dorosłych.

      Studenci UTW byli ogromnie zaciekawieni warsztatami, bardzo dużo dowiedzieli się na temat malarstwa, najpierw podczas wykładu, a następnie podczas zajęć praktycznych. Głodni nowych doświadczeń i wiedzy czekają na kolejne warsztaty poświęcone temu zagadnieniu.

Wersja do druku Generuj PDF
---