Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
 
Poniedziałek, 4 grudnia 2023 r.
Imieniny obchodzą: Barbara, Krystian, Hieronim, Jan, Bernard

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3

22.02.2018

 DZIEŃ BABCI I DZIADKA  W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3

Dnia 24 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowi Lub. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzieci z klasy I a pod kierunkiem swoich wychowawczyń p. Grażyny Mroczkowskiej i p. Marzeny Klimaszewskiej przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadkowie uczniów szkoły, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na scenie świetlicy szkolnej uczniowie przedstawili program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Zaproszeni goście zostali obdarowani symbolicznym kwiatem. Spotkanie to było okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i międzypokoleniowych  oraz bliższego poznania się.

Na zakończenie pani dyrektor Beata Łaba podziękowała dzieciom za piękny występ. W imieniu gości wyrazy uznania przekazał  pan Jan Kuśmierczuk.

Wersja do druku Generuj PDF
---