Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
 
Poniedziałek, 4 grudnia 2023 r.
Imieniny obchodzą: Barbara, Krystian, Hieronim, Jan, Bernard

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

15.01.2019

Życzliwość

      Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia sobie, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, miłego dnia a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. O tych wartościach przypomniały nam dzieci z Klubu Motylków Książkowych ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lub.. Zaproszeni goście z Uniwersytetu Trzeciego Wieku z zaangażowaniem oglądali występ.

      W tym dniu odznaczaliśmy Miss i Mistera Życzliwości. Każda z klas wybrała jednego przedstawiciela, który musiał spełnić szereg warunków m. in.: być życzliwym dla innych, uśmiechać się, pomagać innym.

      Nasi przyjaciele z Uniwersytetu Trzeciego Wieku również zostali odznaczeni orderami przez panią dyrektor Beatę Łabę. Każdy z kandydatów przed pasowaniem musiał wypić sok z cytryny i uśmiechnąć się szeroko. Po uroczystości członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku poczęstowali wszystkich uczniów słodyczami.

      Ten dzień to doskonała akcja, żeby swoją życzliwość podnieść na nieco wyższy poziom. Okazanie serdeczności i wzajemnego ciepła są dobre na wszystko. Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi wraca do nas z nawiązką.

SP nr 3

Wersja do druku Generuj PDF
---