Tomaszów Lubelski strona głowna kamery miejskie mapa strony kontakt     facebook twitter     A A A
 
Niedziela, 25 lutego 2024 r.
Imieniny obchodzą: Cezary, Donat, Wiktor, Alma, Jarosław

Aktualności

Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 25.08.2022 r. do listy partnerów „Rodzina Trzy Plus“ dołączył podmiot tj. EDINOS Sp. z o.o. Adam Stadnicki i Grażyna Stadnicka. Serdecznie dziękujemy za dobrą wolę wsparcia, zainteresowanie i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa umożliwi rodzinom wielodzietnym do skorzystania z Państwa oferty w korzystnych cenach.


Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 05.07.2021 r. do listy partnerów „Rodzina Trzy Plus“ dołączył podmiot tj. BZ GROUP Bożena Wolińska. Serdecznie dziękujemy za dobrą wolę wsparcia, zainteresowanie i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa umożliwi rodzinom wielodzietnym do skorzystania z Państwa oferty w korzystnych cenach.


Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 27.03.2020 r. do listy partnerów „Rodzina Trzy Plus“ dołączył kolejny podmiot tj. Inter-Handel Jakub Kozioł. Serdecznie dziękujemy za dobrą wolę wsparcia, zainteresowanie i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa umożliwi rodzinom wielodzietnym do skorzystania z Państwa oferty w korzystnych cenach.


Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 21.08.2019 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył następny już podmiot tj. Damtox Tomasz Bołoz. Serdecznie dziękujemy za dobrą wolę wsparcia, zainteresowanie i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa umożliwi rodzinom wielodzietnym do skorzystania z Państwa oferty w korzystnych cenach.


Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 13.08.2019 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył następny podmiot tj. Agencja Reklamowa Haiku Studio Michał Pliszka. Serdecznie dziękujemy za dobrą wolę wsparcia, zainteresowanie i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa umożliwi rodzinom wielodzietnym do skorzystania z Państwa oferty w korzystnych cenach.


Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 13.08.2019 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył następny podmiot tj. Ogrodolandia Michał Pliszka. Serdecznie dziękujemy za dobrą wolę wsparcia, zainteresowanie i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa umożliwi rodzinom wielodzietnym do skorzystania z Państwa oferty w korzystnych cenach.


Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 29.08.2018 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył kolejny podmiot tj. Firma Benex Cebule-Kwiatowe Tomasz Banaszkiewicz. Bardzo dziękujemy za dobrą wolę wsparcia i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa przyczyni się do poprawy poziomu życia rodzinom wielodzietnym.


Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 14.05.2018 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył kolejny podmiot tj. Sklep Ogrodniczy „Świat Kwiatów” Marcin Sikora. Bardzo dziękujemy za dobrą wolę wsparcia i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa przyczyni się do poprawy poziomu życia rodzinom wielodzietnym.


Następny podmiot do pomocy

W dniu 14.11.2017 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył kolejny podmiot tj. Sklep „OGRODOSFERA“ N. Trade s. c. Piotr i Lech Niteccy. Bardzo dziękujemy za dobrą wolę wsparcia i przyłączenie się  do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa przyczyni się do poprawy poziomu życia rodzinom wielodzietnym.


Kolejny podmiot do pomocy

W dniu 09.10.2017 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył kolejny podmiot tj. FUN AND SCIENCE. Bardzo dziękujemy za dobrą wolę wsparcia i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Pana przyczyni się do rozwijania zainteresowań i pasji dzieci oraz młodzieży z rodzin wielodzietnych.


Dołączył nowy podmiot

      W dniu 21.09.2016 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył kolejny podmiot tj. Sklep Reporter Young. Bardzo dziękujemy za dobrą wolę wsparcia i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa przyczyni się do poprawy poziomu życia rodzinom wielodzietnym.

      Uprzejmie informujemy ze sklep realizuje również ogólnopolski program Karta Dużej Rodziny.


Kolejny podmiot do pomocy

      W dniu 29.06.2016 r. do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołączył kolejny podmiot tj. Sklep Spożywczo-Przemysłowy „SPAR“. Bardzo dziękujemy za dobrą wolę wsparcia i przyłączenie się do naszego przedsięwzięcia. Okazana pomoc ze strony Państwa przyczyni się do poprawy poziomu życia rodzinom wielodzietnym.


Pierwsza sala zabaw dołączyła do projektu

       W dniu 06.03.2015 r. dołączyła do Nas pierwsza Sala Zabaw. Jest to wspaniała wiadomość dla maluchów z rodzin wielodzietnych. Dziękujemy bardzo za dobrą wolę wsparcia i oczekujemy na dalszych przedsiębiorców, którzy chcieliby przyłączyć się do naszej akcji która jest kontynuowana.


Następny podmiot do programu

      W dniu dzisiejszym Firma Handlowa "AGA" wyraziła swoją chęć do pomocy rodzinom wielodzietnym. Dziękujemy bardzo za dobrą wolę wsparcia i oczekujemy na dalszych przedsiębiorców, którzy chcieliby przyłączyć się do naszej akcji.


Kolejne podmioty się zgłaszają

      W dniu 05.11.2014 do naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołaczył kolejny podmiot, tj. Sklep odzieżowy TEXAS SALON. Niezmiernie cieszymy się z udzielanego nam wsparcia i liczymy na kolejne zgłoszenia zarówno przedsiębiorców jak i potrzebujących rodzin.


Następny podmiot dołączył do projektu

      W dniu 20.10.2014 r. do Naszego projektu „Rodzina Trzy Plus“ dołaczył kolejny podmiot, tj. Sklep Zielarsko-Medyczny „ZIELARNIA”. Niezmiernie się cieszymy i liczymy na kolejne zgłoszenia.


Kolejne rodziny dołączyły do projektu „Rodzina Trzy Plus”

       Do chwili obecnej w projekcie „Rodzina Trzy Plus” jest zarejestrowanych 85 rodzin na liczbę 439 osób w rodzinach. Zarówno rodziny jak i podmioty wyrażają duże zainteresowanie „Kartą Dużej Rodziny” oraz „Rodzina Trzy Plus”. Karty są sukcesywnie zamawiane i wydawane a partnerzy projektu sami wyrażają chęć udziału i pomocy. Do udziału w projekcie na dzień dzisiejszy przystąpiły 23 podmioty gospodarcze. W ostatnich dniach dołączył również Tomaszowski Dom Kultury.


Tomaszów stawia na duże rodziny

27 sierpnia w Urzędzie Miasta odbyła się konferencja inaugurująca program „Rodzina Trzy Plus” skierowany do rodzin wielodzietnych z Tomaszowa. Wydane zostały pierwsze karty uprawniające do korzystania z rabatów i ulg w różnych instytucjach i przedsiębiorstwach w mieście i okolicy.


---